M. Morawiecki zwycięzcą nagrody Złotego Penisa!

W niedzielę 24 stycznia 2021 odbyła się gala wręczenia nagród Złotego Penisa. Nagroda jest przyznawana za styl oraz liczbę w*dymanych osób. Ta ekskluzywna statuetka jest marzeniem niejednego polityka, bankiera czy biznesmena. Prestiżu dodaje fakt, że co roku liczba nominowanych rośnie a kandydaci prześcigają się w coraz wymyślniejszych formach rozczarowywania ludzi. Na gali pojawiło się wiele znamienitości ze świata polityki i biznesu. Nie mogło zabraknąć gości honorowych, zwycięzców plebiscytów z poprzednich lat między innymi Jarosława Kaczyńskiego czy Donalda Tuska. Tegoroczne rozdanie nagród budziło wiele emocji z uwagi na wyrównaną walkę do samego końca.

Podium konkursu o Złotego Penisa

Punktualnie o godzinie 20:00 otwarta została koperta zawierająca imię i nazwisko zwycięzcy. Okazał się nim Mateusz Morawiecki co nie było dużym zaskoczeniem bowiem dzięki piastowanemu urzędowi ma nieograniczony wachlarz narzędzi do rozczarowywania społeczeństwa. W ciągu ostatniego, 2020 roku premier Morawiecki tyle razy rozczarował Polaków, że zwycięstwo miałby zagwarantowane w połowie roku, gdyby nie inni członkowie obozu władzy. Zaraz za zwycięzcą plebiscytu znalazł się były już minister zdrowia Łukasz Szumowski, który swoje wysokie miejsce w rankingu zawdzięcza akcji z wirtualnymi respiratorami. Trzecie miejsce zdobyła osoba z drugiego bieguna politycznej sceny – Sławomir Nowak. Jury doceniło szczególnie jego aktywność w rozczarowywaniu ludzi na arenie międzynarodowej. Przypominając, Sławomir Nowak po latach prosperity w rozczarowywaniu obywateli swojego kraju postanowił poszerzyć zasięg na sąsiednią Ukrainę.

Wykluczenie i zmiana w klasyfikacji

Wejście na podium Sławomira Nowaka nie było oczywiste. Do ostatniej chwili zajmował on bowiem czwartą lokatę zaraz za Jackiem Sasinem. Niestety w związku z sexaferą, kandydatura Jacka Sasina musiała zostać anulowana. Organizatorzy plebiscytu dbają o swój wizerunek i nie chcą do czasu wyjaśnienia sprawy internetowych romansów brać odpowiedzialności za poczynania uczestników. Wszystkich zwolenników nagrody dla Jacka Sasina pragniemy uspokoić. Jego wyczyn z organizacją nieistniejących wyborów za 70 milionów złotych został doceniony przez ekspertów. Jest nadal szeroko komentowanym wydarzeniem co daje mu szanse na sukces w kolejnych plebiscytach na nagrodę Złotego Penisa.

Emocje i nagroda publiczności

Odbierając nagrodę Mateusz Morawiecki nie krył wzruszenia ,,Jestem bardzo wdzięczny każdemu, kto docenił moją ciężką pracę. Niewątpliwie przyszłe lata pokażą, że nie był do przypadek i prawdopodobnie uda mi się zdobyć tę prestiżową nagrodę raz jeszcze”. Tymi słowami bez wątpienia zostało rzucone wyzwanie wszystkim zainteresowanym a walka w tym roku zapowiada się bardzo ciekawie. Oprócz nagród przyznawanych przez jury, przekazano też statuetką publiczności. Nagroda Turbopenisa dla organizacji zrzeszającej największą liczbę członków, kolejny rok z rzędu trafiła do prawa i sprawiedliwości. Jarosław Kaczyński osobiście odebrał wyróżnienie. Wydaje się, że kolejne lata przyniosą jeszcze więcej emocji podczas gal rozdania Złotego Penisa dlatego zachęcamy czytelników do śledzenia naszej strony na facebooku: https://www.facebook.com/FejkRedaktor24

To była Wasza dawka FejkNiusów! , udostępnij i polub nas na facebooku.

Nazwa FejkNius24 nie jest przypadkowa a nagroda Złotego Penisa została wymyślona na potrzeby tego FejkNiusa(póki co)

Wszelkie prawa zastrzeżone(do nagrody też ;))

Walentynki - sprawdź na Ceneo.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *