Śmiertelne szczepienia

Prawdopodobnie jako pierwszy portal informacyjny, FejkNius24 informuje o kolejnych przypadkach śmiertelnych po szczepieniu na Covid-19. Społeczeństwo z niepokojem obserwuje rosnące słupki statystyk osób zmarłych po szczepieniach, choć jeszcze bardziej niepokojące jest milczenie rządu w tej sprawie. Prawdopodobnie wraz z opozycją będzie chciał sprawę zatuszować, działając w interesie wielkich koncernów farmaceutycznych.

Wydaje się jednak, że w dobie masowych środków komunikacji prawda rozniesie się jak koronawirus wiosną w klubie alergików. Ponieważ największe media w Polsce milczą w tej sprawie, my, FejkNius24.pl deklarujemy, że będziemy waszym rzetelnym źródłem do czasu aż przyjdą po nas smutni Panowie i o jeden dzień dłużej ;).

Zgony osób po szczepieniach

Dotarliśmy do wielu relacji z ostatnich chwil denatów zaszczepionych przeciw COVID-19. Niektóre z nich były tak drastyczne, że nie zdecydowaliśmy się na ich publikację. Anonimowy świadek zdradził nam że chwilę po wyjściu ze szpitala, jego kuzyn zmarł w wyniku potrącenia. Oczywiście nie ma dowodów, że szczepienie miało bezpośredni wpływ na tę śmierć ale fakty są takie, że żył by gdyby nie poszedł się szczepić.

Kolejne śmiertelne przypadki po szczepieniach
Denat potrącony po wyjściu ze szpitala był osobą zaszczepioną

Podobnie jak wcześniej opisywany nieboszczyk, śmierci po zaszczepieniu nie spodziewała się rodzina 10-latka z Wąchocka. Zmarł on bezpośrednio 92 lata po zaszczepieniu na ospę. Prawdopodobnie jednak ma to związek z działalnością lobby proszczepionkowego. Informacje o tym jako pierwszy zamieścił ASZdziennik w artykule dostępnym pod tym linkiem.

Ruchy antyszczepionkowe

Podczas gdy zewsząd zalewa nas propaganda szczepionkowa, w naszym kraju rodzi się nadzieja. Powstaje coraz więcej ruchów antyszczepionkowych, zrzeszających najświatlejsze umysły naszego kraju. Bez wątpienia ma to związek z informacjami publikowanymi na FejkNius24. Kolejne śmiertelne przypadki po szczepieniach na Covid-19 powinny uświadomić z jakim niebezpieczeństwem mamy do czynienia. Każdy myślący człowiek po analizie naszego artykułu powinien zacząć działać. Najlepszym posunięciem będzie wstąpienie do ruchu antyszczepionkowego. W związku z rosnącą liczebnością tego ruchu, przeprowadziliśmy wywiad jego liderem. Opublikujemy go niedługo w FejkNius24. W kolejnym FejkNiusie opiszemy również mechanizm aktualizacji czipów, który jest prawdziwą przyczyną pandemii.

Na koniec pragnę zachęcić wszystkich do wspierania Wielkiej Orkiestry Wielkiej Pomocy. Link do aukcji WOŚP.

To był FejkNius od FejkNius24.pl, prawdopodobnie najlepszego serwisu informacyjnego w polskim internecie.

Walentynki - sprawdź na Ceneo.pl
2 thoughts on “Kolejne śmiertelne przypadki po szczepieniach! COVID-19!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *