Nowa, niezwykle groźna mutacja Covid-19!

Nową, niezwykle groźną mutację Covid-19, udało się wyselekcjonować naukowcom z centrum teologiczno-badawczego im. Kai Godek. Z jednej strony jest to sukces Polskiej nauki a z drugiej widmo kolejnej fali, groźnej mutacji wirusa. Jeśli do tej pory narzekaliście na uciążliwość związaną z noszeniem maseczek to zapnijcie pasy. Po wariancie brytyjskim i czeskim przyszedł czas na brązową mutację, jak nazwali ją badacze. Nazwa nie jest przypadkowa bowiem nowa mutacja charakteryzuje się u pacjenta nasilonym występowaniem posranych pomysłów oraz trwającą tygodniami sraczką. Nieprzypadkowa wydaje się lokalizacja ogniska nowopowstałej odmiany, które zostało odkryte w polskim sejmie. Prawdopodobnie ma to związek z ilością posranych pomysłów jakie polski rząd stara się wcielić w życie.

Pacjent zero

policja pilnuje domu pacjenta 0 w związku z nową mutacją Covid-19
Policja pilnuje domu pacjenta 0

Redakcja FejkNius24 dotarła do dokumentów z których wynika, że pacjentem zero, jest starszy Pan zamieszkujący jedną z żoliborskich kamienic. Pacjent uskarżał się na symptomy już od wielu lat jednakże dopiero ostatnie miesiące nasiliły objawy. Starszym Panem okazał się być Jarosław Kaczyński. Po tym odkryciu szybko powiązaliśmy fakty i doszliśmy do wniosku, że ostatnie wydarzenia z trybunałem, będące zasłoną dymną dla nieudolności polskiego pseudorządu, były spowodowane nasileniem się objawów nowej mutacji Covid-19. Z pewnością to odkrycie rozjaśni społeczeństwu przyczyny z powodu których Jarosław Kaczyński usiłuje wykorzystać kobiety do zatuszowania nieudolności swojej i kolegów z pis.

Pacjent zero, Jarosław Kaczyński

Nowe obostrzenia

W związku z wykryciem nowej, groźnej odmiany Covid-19, Mateusz Morawiecki wprowadził w życie nowe obostrzenia na terenie całego kraju. Cała Polska została objęta strefą brązową. Od godziny 20:00, dnia 28 stycznia, każdy obywatel ma obowiązek zakładać pieluchę, kiedy tylko wychodzi z miejsca zamieszkania. Przy aprobacie większości sali sejmowej, Mateusz Morawiecki wprowadził również limit czasu na dwójkę. Uwzględniony w przepisach limit uwzględnia masę ciała obywatela i wynosi 0,1 Najman na kilogram masy ciała. Podobnie jak na początku pandemii papier toaletowy, teraz ze sklepów zniknęły zapasy pampersów. W marketach dochodzi do dantejskich scen. Szczęśliwcy, którym się udało, chwalą się zapasami w mediach społecznościowych.

Szczęśliwcy zdobyli zapasy pieluszek

Powstanie ruchu antypieluszkowego

W wyniku kolejnych wprowadzonych obostrzeń wzrosły niepokoje społeczne. Od początku pandemii obserwowaliśmy wzrost aktywności ruchów antyszczepionkowych. W poprzednim artykule który znajdziecie pod tym linkiem przedstawiliśmy ich argumenty. Teraz dołączają do nich antypieluszkowcy. Z dnia na dzień liczba aktywnych członków rośnie a kolejne fale protestów zalewają kraj. Posrane decyzje Jarosława, spowodowane objawami brązowego wariantu Covid-19 ponownie wyciągnęły na ulice tysiące kobiet. Prawdopodobnie dni rządu są już policzone. Na koniec dodam modne ostatnio pozdrowienie ***** ***.

Mutacja Covid-19 antypieluszkowiec

Oprócz powstania ruchu antypieluszkowego obserwujemy również narodziny nowej mody. Użytkownicy instagrama chwalą się zdjęciami w swoich pampersach. Życie w dobie koronawirusa niewątpliwie nie raz nas jeszcze zaskoczy a nowa odmiana Covid-19 jest tego najlepszym dowodem.

Covid-19 nowy trend

To był FejkNius, jeśli Ci się podobał, podaj go dalej. Jeśli nie to też go podaj. Nasz portal informacyjny cały czas się rozwija, każda sugestia, konstruktywna krytyka będzie odczytana.

Polub nas na facebooku klikając tutaj.

Walentynki - sprawdź na Ceneo.pl
One thought on “Nowa, niezwykle groźna mutacja Covid-19!”
  1. […] WAŻNE! Jeśli w Twojej okolicy jest jakiś przedsiębiorca, biorący udział w akcji #otwieraMY to idź do niego i wesprzyjcie go w proteście przeciwko niesprawiedliwemu zamrożeniu gospodarki. Jedyna szansa na przetrwanie dla wielu z nich to przywrócenie działalności w ścisłym reżimie sanitarnym i próby minimalizowania strat, bo o odrobieniu czy zysku mowy już być nie może. Jedź na narty np. do Koninek gdzie zachowując dystans bezpiecznie weźmiesz udział w spotkaniu Partii Strajku Przedsiębiorców. Zjedz jakiś obiad w knajpie niedaleko Ciebie biorąc udział w zebraniu PSP. Link do listy przedsiębiorców biorących udział w akcji otwieraMY jest tutaj Tutaj. Oni bez tego nie przetrwają a Tobie przyda się wyjście z Twojej pieczarki! Oczywiście wszystko ma odbywać się w sposób bezpieczny więc uważajcie na siebie w związku z Covid-19.! […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *