W związku tajemniczą amnezją Danuty Hołeckiej i tegorocznym finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na forach rozgorzały gorące dyskusje. Przypomnijmy, że w roku 2013, gorąco dziękowała Jerzemu Owsiakowi za jego pracę, dzięki której jej syn skorzystał z nowoczesnej aparatury. Wideo z nagraniem znajdziecie pod tym linkiem. Od kilku lat nastąpiła diametralna zmiana w zachowaniu Pani Hołeckiej, nasza redakcja postanowiła zbadać sprawę i dotarła do zaskakujących poszlak. Odkrycia dotyczące amnezji p. Hołeckiej, których dokonaliśmy, przedstawiamy w tym artykule. Z pewnością żadna redakcja nie przeprowadziła tak drobiazgowego śledztwa jak FejkNius24. Odkryliśmy, że Danuta Hołecka padła ofiarą gry służb, które mogły wyprać jej mózg choć istnieje możliwość, że wszystkiemu winna jest amnezja.

Koreański trop

W związku z przejęciem w 2015 roku TVP przez PIS, zacieśniła się współpraca redakcji telewizji publicznych z Polski i Korei Północnej. Danuta Hołecka jako czołowa funkcjonariuszka aparatu propagandy skorzystała z programu wymiany prezenterów wiadomości. Na trzy miesiące wymieniła się ze swym koreańskim odpowiednikiem w celu poszerzania horyzontów. Prawdopodobnie podczas tego pobytu, jej mózg został poddany intensywnemu modelowaniu. Nie ma jednak pewności. Ze względu na panujące zasady, wszelkie tropy urwały się wraz z dotarciem naszych reporterów do Koreańskiej granicy.

Poszlaki z Ameryki

Jako wybitna propagandowa dziennikarka, Hołecka pojechała na wymianę również do kapitalistycznych Stanów Zjednoczonych. Podobno przechodziła tam szkolenie w strefie 51 pod nadzorem FBI a jej mentorem był sam Rupert Murdoch. W wyniku szturmu na strefę 51 w 2019 roku do sieci wyciekło wiele intrygujących materiałów. Wśród nich udało nam się odnaleźć zdjęcie, które może tłumaczyć problemy z pamięcią Pani Danuty. Ponieważ ten wątek również ociera się o służby innego kraju, dotarcie do większej liczby informacji było niemożliwe.

Wątek Holenderski

Pod koniec 2020 roku nasza redakcja udała się tropem Danuty Hołeckiej i Ryszarda Terleckiego, którzy pojechali do stolicy Niderlandów na integracyjne ćwiczenia wojskowe UE. Nasi fotoreporterzy udokumentowali zdarzenie, które mogło mieć wpływ na wystąpienie u Pani Hołeckiej tajemniczej amnezji. W jednym z coffieshopów, delektowała się tajemniczym kadzidełkiem w śmiesznym papierosie. Pani Danuta wybrała do konsumpcji odmianę Amnezja, która słynie z wymazywania wspomnień swoich konsumentów. Ten wątek wydaje się być najbardziej prawdopodobny. Zdobyliśmy również zdjęcie z operacji wons, której uczestnikiem był Ryszard Terlecki.

Brak perspektyw na poprawę

Niestety nie ma żadnych widoków na poprawę jej stanu zdrowia aż do wyborów w 2023 roku. To smutne, że osoba, która poświęca się w całości słusznej sprawie płaci za to zdrowiem. W związku z tym, że jest to jedna z najwybitniejszych i najbardziej lubianych twarzy polskiej telewizji, życzymy Pani Danucie odzyskania pamięci aby tajemnicza amnezja nie przeszkadzała jej w dziennikarskiej misji. Naszych czytelników podobnie jak w poprzednim artykule, który znajdziecie tutaj, zachęcamy do wpłat na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, która swoim działaniem przyczyniła się do uratowania dziecka Pani Danuty i wielu innych.

To był FejkNius, jeśli Ci się podobał, podaj go dalej. Jeśli nie to też go podaj. Nasz portal informacyjny cały czas się rozwija, każda sugestia, konstruktywna krytyka będzie odczytana.

Polub nas na facebooku klikając tutaj.

Dziękujemy, że jesteście z nami!

Walentynki - sprawdź na Ceneo.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *