Strajk Kobiet i uprowadzenie Kai Godek

Strajk Kobiet

Do szokującego uprowadzenia Kai Godek doszło dziś podczas wznowionych Strajków Kobiet. W związku z opublikowaniem w tym tygodniu wyroku Trybunału Konstytucyjnego cała Polskę zalała fala protestów. Publikacja wyroku po takim czasie niewątpliwie związana jest z obecną sytuacją w Polsce. Jarosław Kaczyński zdecydował się na ten krok aby ukryć nieudolność swojej partii i skalę kryzysu jaki dotyka cały kraj. Wydaje się, że kryzys i nieudolność to wystarczające powody dla których tworzy się te zasłonę dymną. Istnieje jednak możliwość, że cichą nocą, bez blasku fleszy, rząd wprowadza nowe podatki lub robi inny gruby przekręt. Jedną z twarzy strony aprobującej wydanie wyroku jest Kaja Godek. Ta pełna empatii dama, znana ze swojej solidarności z innymi kobietami pojawiła się na proteście w Warszawie aby stanąć w kontrze do Strajku Kobiet. Z pewnością nie spodziewała się, jaki sprawy przybiorą obrót tego dnia.

Kaja Godek przed uprowadzeniem na strajku Kobiet

Incydent na proteście

Podczas dzisiejszego protestu tłum przeszedł ulicami Warszawy. Przy rondzie Dmowskiego Strajk Kobiet został zablokowany przez kontrmanifestantów skrzykniętych przez Kaję Godek. Doszło do próby sił w formie utarczek słownych i przepychanek. W pewnym momencie, protestujące kobiety złapały aktywistkę Kaję i wciągnęły w tłum. Ponieważ Strajk Kobiet miał przewagę liczebną, kontrmanifestacja rozpierzchła się po okolicy a po liderce słuch zaginął. Anonimowy informator przekazał nam zdjęcie, na którym uwieczniono niesioną przez tłum męczenniczkę. W związku z tym incydentem Stanisław Dziwisz rozpoczął proces beatyfikacji Kai Godek. Jej twarz stała się symbolem walki z nieposłuszeństwem społeczeństwa wobec tyranii państwa.

Uprowadzenie Kai Godek na Strajku Kobiet

Odnalezienie zaginionej

W związku z zaginięciem znanej aktywistki, redakcja FejkNius24.pl rozpoczęła jej poszukiwania. Braliśmy udział w wielu protestach, marszach i wiecach. Dopiero przypadkiem, będąc na paradzie równości dostrzegliśmy osobę łudząco przypominającą Kaję Godek. Ku naszemu zaskoczeniu okazała się to być właśnie zaginiona męczenniczka. Niewątpliwie metamorfoza jaką przeszła utrudniła nam jej odnalezienie. Niegdyś szanowana aktywistka pro-life, jawiła się teraz jako zwolenniczka parad równości i praw kobiet.

Metamorfoza Kai Godek, po uprowadzeniu na Strajku Kobiet

Wydaje się, że taki efekt mogły przynieść jedynie metody prania mózgu znane Talibom z Alkaidy. Ponieważ sprawa ta nie dawała nam spokoju, zdecydowaliśmy się na przeprowadzenie drobiazgowego śledztwa. To co odkryliśmy wprawiło naszą redakcję w osłupienie. Okazało się, że liderki Strajku Kobiet są powiązane z AlKaidą co dokumentuje poniższe nagranie. Nie dziwi zatem drastyczna metamorfoza Kai Godek gdyż stoi za nią lewackie lobby wspierane przez amerykańskie służby. Uprowadzenie znanej i lubianej aktywistki na Strajku Kobiet było zatem częścią większego planu. FejkNius24.pl jako jedyny portal informacyjny ujawnił te szokujące fakty!

Odkryto powiązania liderek Strajku Kobiet z AlKaidą

To już koniec dzisiejszego FejkNiusa. Jeśli Ci się podobał, podaj go dalej. Jeśli nie to też go podaj.

WAŻNE! Jeśli w Twojej okolicy jest jakiś przedsiębiorca, biorący udział w akcji #otwieraMY to idź do niego i wesprzyjcie go w proteście przeciwko niesprawiedliwemu zamrożeniu gospodarki. Jedyna szansa na przetrwanie dla wielu z nich to przywrócenie działalności w ścisłym reżimie sanitarnym i próby minimalizowania strat, bo o odrobieniu czy zysku mowy już być nie może. Jedź na narty np. do Koninek gdzie zachowując dystans bezpiecznie weźmiesz udział w spotkaniu Partii Strajku Przedsiębiorców. Zjedz jakiś obiad w knajpie niedaleko Ciebie biorąc udział w zebraniu PSP. Link do listy przedsiębiorców biorących udział w akcji otwieraMY jest tutaj. Oni bez tego nie przetrwają a Tobie przyda się wreszcie wypełznąć z Twojej pieczarki po coś innego niż spożywka czy srajtaśma! Oczywiście wszystko ma odbywać się w sposób bezpieczny więc uważajcie na siebie w związku z Covid-19.!

Polub nas na facebooku wchodząc tutaj i udostępnij znajomym, niech mają coś od życia.

Walentynki - sprawdź na Ceneo.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *