TVPis wskoczył na pierwsze miejsce w rankingu najchętniej oglądanych stacji. Okazuje się że wiadomości wyprzedziły konkurencję o kilkunastu widzów! Niemała w tym zasługa naczelnika państwa, który nałoży opłatę solidarnościową na szczujące na Polskę media. Dzięki temu, wczoraj, 10 lutego mieliśmy okazję na chwilę żyć w kraju bez obcej propagandy. Miało to związek z ogłoszeniem przez obce media protestu. Olbrzymie firmy medialne, nie chcą płacić na polską kulturę, szpitale i nasz kraj! Taka skandaliczna postawa powinna skutkować natychmiastowym odebraniem koncesji i przekazaniem jej mediom reprezentującym właściwe poglądy przykładowo nam – redakcji FejkNius24. Dzięki planowanej opłacie, którą wrogie media nazywają podatkiem, będzie można uzyskać kwotę 800 milionów złotych. To prawie połowa rocznego dofinansowania TVPis, które wynosi 2 miliardy złotych! Każdy Polak patriota ma obowiązek cieszyć się z tej jakościowej, dobrej zmiany.

Wzór z bratniego narodu węgierskiego

Dziś, 11 lutego 2021 padło ostatnie wrogo-kapitalistyczne radio na terenie Węgier. Nie jest tajemnicą, że rozwiązania prawne wprowadzane w Polsce są wierną kopią tych wdrożonych na Węgrzech. Od lat obserwujemy niezdrową fascynację Orbanem u naszego wspaniałego naczelnika. Opodatkowanie obcych mediów zostało wprowadzone przez węgierskiego premiera w 2014 roku. Towarzysze z Węgier musieli zatem czekać prawie 7 lat na uleczenie tkanki społeczeństwa z nowotworu obcych wpływów. Jeśli dobrze pójdzie to my, Polacy, będziemy mogli cieszyć się tym samym efektem w 2028 roku. Im szybciej zaczniemy wypierać wrogie media tym szybciej uzdrowimy nasz kraj.

Synonim jakości

Wydaje się, że nawet bez opłaty obciążającej niepaństwowe media, TVPis niebawem zajęłoby fotel lidera. Nic w tym dziwnego ponieważ prawdziwi Polacy doceniają jakość, pluralizm i rzetelność państwowej telewizji. Opłata jedynie przyspieszy proces usuwania z Polski obcych mediów. Dzięki temu w niedalekiej przyszłości dostępne będą jedynie te stacje telewizyjne, radiowe i portale internetowe, które w swoim przekazie pokazują prawdę na temat sytuacji w Polsce i na świecie. Już teraz miliony Polaków codziennie wybierają TVPis zamiast obcych, kapitalistycznych mediów.

Pseudopowody

Rząd pis robi wszystko, żeby zakończyć swe rządy przed upływem pełnej kadencji. Najzabawniejsze są tłumaczenia premiera Morawieckiego. Sugeruje on, że ten PODATEK ma uderzyć w zagraniczne koncerny medialne. Jest to o tyle żenujące, że niedawno PIS próbował wprowadzić opodatkowanie dla gigantów z USA ale skończyło się na tupnięciu nogą wielkiego brata i podkuleniu ogonów przez naszych rządzących. Widzimy zatem jak na dłoni, że wzorem bratniego narodu węgierskiego mamy z Polski pozbyć się niewygodnych dla opcji rządzącej mediów.

Podsumowanie

FejkNius24 jako patriotyczne i rzetelne medium nie obawia się opłat. Jesteśmy przekonani, że rządzący naszym krajem inspirują się artykułami publikowanymi na naszym portalu. Wracając na ziemię i kończąc podsumowanie pragniemy zauważyć, że każde media prezentują określoną opcję polityczną i określony światopogląd. Nie twierdzimy, że główne media w Polsce są wzorem pluralizmu czy jakości treści przekazywanej odbiorcom. Jeśli jednak popatrzymy na to czym karmi nas publiczna telewizja to nawet największe bzdury serwowane przez konkurencyjne media brzmią jak prawda objawiona. FejkNius24 popiera jednak wolność wyboru i każdy obywatel Polski powinien sam decydować, którą papkę dezinformacyjną chce przyjmować. Jeśli pseudorząd wprowadzi swój kolejny durny pomysł to będziemy skazani jedynie na bzdury serwowane z jednej strony.

Jeżeli artykuł Ci się podoba, udostępnij go i polub FejkNius24 na facebooku wchodząc tutaj(kliknij w tutaj)

Walentynki - sprawdź na Ceneo.pl
One thought on “Ogromny sukces! TVPis to najchętniej oglądana telewizja”
  1. Brawo Fejknius24.pl. Brawo redakcja, naprzód po zwycięstwo w wojnie medialnej. Wygrana na każdym froncie walki z kontrrewolucyjną rewolucją jak wstecznymi postępowcami!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *